DÁRKOVÝ DEGUSTAČNÍ BALÍČEK ESPRESSO

Dárkové degustační balení 3 x 75g vybraných druhů káv vhodných pro přípravu espressa a 1 x 20g Cascary.

Skladem
Kód: 68
390 Kč
Kategorie: E-shop

Brazil Santos Yelow Burbon natural

Odrůda arabiky, která se vyznačuje svou výraznou sladkostí. Přidáme k tomu přírodní zpracování, jenž se v šálku projeví nulovou aciditou, dokonalým sametově vláčným tělem a nádhernou cremou, dostaneme ideální kávu pro espresso. Vše doplňuje vůně kakaa s podtóny lískových oříšku a mléčné čokolády.

 

Indie Plantage AA

Tato promytá arabica je svou chutí typickým představitelem tohoto regionu. V aroma převládají oříšky kešu, chuť je mírně zemitá s tóny mléčné čokolády a nugátu. Ideální lehká káva ke každodennímu popíjení

 

Espeso blend

Směs vybraných Arabic a 20% podílu Robusty, vytvořená z prvotřídních odděleně pražených zrn. Lahodná, jemná a vyvážená chuť. Objevíte zde lískový oříšek, čokoládu, kakao, jemnou ovocitost a nepatrnou hořkost. Krásná a bohatá crema. Tato káva je skvělá pro přípravu espressa.

 

Cascara

Cascara je napůl káva a napůl čaj. Sušené červené slupky pocházejí z kávových trešní a připravují se jako klasický čaj. Obsahují malé množství kofeinu a spoustu tělu prospěšných látek. Chutnají jako ovoce, výborně poslouží k výrobě horkého nápoje a v létě se uplatní jako ice tea. Nápoj můžete doladit ovocem, přírodními sladidly nebo kořením.